פנו אלינו:

1700-50-18-50

זעתר ללא מלח - 100 גרם

₪ 7.90
-
100.00 גרם
+
מכיל שומשום.

מומלץ להוסיף את התעררובת למאפים, גבינות, סלטים, לחמים, לבנה ועוד...
סגולות רפואיות:
לזעתר סגולות ריפוי רבות, בינהן: חיטוי וחיסון הגוף, הקלה על כאבי ראש,
חיזוק הזיכרון וחיזוק כוח הגברא.

גולשים שקנו מוצר זה קנו גם

אגוז מלך פרימיום - 100 גרם

אגוזי מלך רווים בחומצא אלפה לינולנית, חומצת שומן בלתי רוויה מסוג אומגה 3 החיונית לתהליך הביולוגי של הגוף. כיוון שהגוף לא יכול לייצר אותה, עליו לצרוך אותה ממקורות מזון שונים לחומצת השומן יש תפקיד חשוב בבנית תאי מוח ושמירה על תפקודו. האגוזים מכילים רמות גבוהות של אשלגן, ברזל, מגנזיום, אבץ וויטמין E שתורמים למניעת דמנציה ומחלות לב.
-
100.00  גרם
+
₪ 3.90

פול ענק - 100 גרם

במצרים, הפול נחשב כמאכל הלאומי.‏‏ הפול עשיר בחלבונים והוא בעל ערך קלורי רב. מבחינה רפואית הפול נחשב משתן, מטהר, מכייח ומחזק. נהוג לאכול את הפול ברוטב פטרוזיליה או עם סלט ואף ניתן להוסיף את הפול למנות פסטה, אורז, מרקים, פשטידות ולחביתות.
-
100.00  גרם
+
₪ 1.90

שקד ישראלי מתוק טבעי - 100 גרם

הפיצוחים שלנו עוברים קלייה איחודית עם חומרי גלם הטובים ביותר המעניקים לכם את הטעם הנפלא והמיוחד.
-
100.00  גרם
+
₪ 5.90

קשיו טבעי - 100 גרם

טעמו של אגוז הקשיו עדין ומשובח, הם קלים לעיכול כשהם קלויים, וקשים כשהם מטוגנים בשמן. הקשיו מכיל איזולויצין, אך אינו מכיל ליזין ואילו שאר ירקות המכילים חלבון, יש בהם את הליזין, אך אין להם את האיזולויצין, והתוצאה היא חלבון מושלם. לכן כדאי לשלב בין ירקות לקשיו. שימושים רפואיים: מועיל במקרה רזון, חולשה וחוסר חיוניות. מזון מרוכז העשיר בחלבונים ושומנים, ועל כן מסייע בבעיות צפרניים, שיער ועוד. מחזק זיכרון, טוב במקרה של בעיות חניכיים. מיטיב עם חולי סרטן.
-
100.00  גרם
+
₪ 6.90

ברוכים הבאים לרשת חממה בעיר, חממה המקורי!

X