פנו אלינו:

1700-50-18-50

קפה ירוק טחון - 100 גרם

₪ 9.90
-
100.00 גרם
+
קפה ירוק מכיל ריכוז מדהים של רכיבים יעילים התורמים רבות לבריאות איתנה. בין היתר, קפה זה מכיל סיבים תזונתיים, התורמים ליצירת תחושת שובע ותורמים לירידה במשקל. כמו כן, קפה ירוק מכיל ריכוז גבוה במיוחד של מינרלים חשובים, כמו אשלגן, מגנזיום וסידן. קפה ירוק מכיל גם ריכוז מסוים של קפאין, אשר משפיע על הגוף באופן חיובי בהיבט הקוגניטיבי, מגביר ערנות, משפר את היכולות המנטליות, מפיג עייפות, משפר תפקוד פיזי, מגרה את מערכת העצבים המרכזית, יעיל לטיפול בבעיות בדרכי הנשימה כמו אסטמה, וידוע כמרחיב סימפונות אפקטיבי. מרכיב מרכזי נוסף של קפה ירוק הינם הפוליפנולים חומצה קפאית וחומצה כלורוגנית, אשר ידועים כנוגדי חמצון אפקטיביים במיוחד.
גולשים שקנו מוצר זה קנו גם

חומוס ענק בולגרי - 100 גרם

החומוס הוא אחד מהקטניות הראשונות ששימשו למאכל אדם. מוצאו הוא ככל הנראה בצפון הודו, והוא תורבת במזרח התיכון בסביבות 3000 לפנה”ס, קטנייה עשירה זו ומשמשות כחומר גלם למאכל הלאומי הפלפל. גרגירי החומוס עשירים בחלבון, סיבים תזונתיים, ברזל, סידן ומינרלים נוספים החיוניים לבריאות העצם: אבץ ונחושת. כמו כן, גרגירי החומוס עשירים בחומצה פולית החיונית לבנית דנ”א וחומצות אמינו שמאוד חשוב לפני ובמהלך הריון. חומוס אינו משמין עשיר בחלבון ומעורר תחושת שובע עקב הסיבים התזונתייים המצויים בו.
-
100.00  גרם
+
₪ 1.99

כוסמת ירוקה - 100 גרם

הכוסמת עשירה בברזל, באבץ ובסלניום. בכוסמת נמצא גם נוגד החימצון רוטין. הכוסמת משמשת ברוסיה ובמזרח אירופה להכנת דייסה מלוחה (קַ‏אשֵה) ופנקייק רוסי (בליני), וביפן משתמשים בה להכנת אטריות הסובה. ברפואה הסינית נחשבת הכוסמת מנקה ומחזקת את המעיים משפרת תאבון וטובה לטיפול בדיזנטריה ושלשול כרוני.
-
100.00  גרם
+
₪ 1.29

סויה קטניה - 100 גרם

מקובל שהסויה התרבותית התפתחה מסוית בר; הסויה השעירה היא המקור העיקרי לגידולי הסויה בעולם. ככל הנראה החלו לגדל סויה בצפון סין ובמרכזה לפני 4,000 שנים, ומכאן התפשטה לכל רחבי המזרח הרחוק.
-
100.00  גרם
+
₪ 0.90

שעועית בובוס - 100 גרם

כמו כל יתר הקטניות, שעועית עשירה בחלבונים ומינרלים כגון סידן וברזל ומכילה כמויות גדולות של ויטמינים מקבוצה B וחומצות אמיניות. השם "קטניות" הוא גם מקור שמם הלטיני והאנגלי של הכליות - Kidneys, הדומות בצורתם לשעועית‏‏.
-
100.00  גרם
+
₪ 2.50

ברוכים הבאים לרשת חממה בעיר, חממה המקורי!

X